Четврток, Март 23, 2017
Text Size

Извинување за проблем со страната

Се извинуваме што деновиве имавме проблем со нашата страна која беше предизвикана од непожелни надворешни влијанија.

Воедно сакаме да Ве информираме дека во процедура е редизајн на страната со кој ќе имаме поголема заштита. Се надеваме дека со тоа овие проблеми ќе бидат надминати.

Ви благодариме на посетеноста.

Тимот на Мирен Сон

Живко Сотировски

Дана Кавтаноска

Вера Николова

Богоја Алексиески

Благоја Жилевски

Крсте Таулоски

Силвана Жилеска

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Почеток
Пред
1

Изберете jaзик

 
 
 

Најавете се..

Мини Календар

март 2017
нпвсчпс
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

Посетители

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterДенес1477
mod_vvisit_counterВчера3044
mod_vvisit_counterОваа недела14836
mod_vvisit_counterПретходната недела25591
mod_vvisit_counterОвој месец69194
mod_vvisit_counterПретходниот месец78402
mod_vvisit_counterВкупно2066553

Online (20 minutes ago): 45
Your IP: 50.16.116.99
,
Now is: 2017-03-23 14:07